Anna Nela 
Portrait Anna Nela
Email
Phone
  • Instructor's activity list
  • Info about instructor

Anna Nela Perglová

„Čím jste je to, čím jste byli a čím budete, je to co děláte teď.ˮ Budha
Radost z pohybu mě provázela od dětství. Přes všechny různé sporty jsem se dostala postupem času až k milované józe, v které jsem našla vše a neustále nacházím. Následný úraz kolene mě dovedl k SM systému, který pomohl se znovu postavit na nohy. Díky józe a SM systému jsem začala vnímat pohyb z jiného úhlu pohledu. Proto jsem vděčná, že mohu dále vše sdílet s každým, koho na své cestě potkávám.
Zaměřuji se na správnou funkci pohybového aparátu ze zdravotního i praktického hlediska. Ráda pozoruji a propojuji vliv spirální dynamiky na pohybový aparát člověka v běžném denním životě, ale i u aktivních a vrcholových sportovců.
Nerada definuji své lekce, protože, každá lekce je o Vás, Vy jste (s)tvořiteli hodin, na kterých společně plyneme a za to Vám patří moje velké poděkování a obdiv, děkuji, že jste mými učetli. Každá lekce je tak nepopsaným listem, který se zaplňuje dle Vašich postojů, potřeb, rozpoložení, myšlenek, toho s jakým záměrem na lekci přicházíte a s čím chcete odejít. Někdy je to svižná vinyaska, jindy jemné protažení a vnímání nebo třeba od každého trochu. Vždy sami se sebou, sami v sobě a na vlně našeho dechu. Nalézání sebe samých. Nalézaní sebe v druhých.

Lekce

SM systém, individuální lekce SM systém, jemná jóga, dynamická jóga, ranní probuzení s jógou.

Mé lekce

Vám zklidní mysl a protáhnou zatuhlé svalstvo a záda. Budeme si hrát a plynout s jemností dechu. Zaměříme se na problémové partie a správné provedení zdravého pohybu (záda, ramena, kyčle, pánev, kolena). Lekce jsou určeny všem úrovním.

Soukromé lekce